RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and GasketsLaird Technologies EMI 4055AB51K00400
4055AB51K00400
5S-4055AB51K00400
4055AB51K00400
GK NICU NRS PU V0 REC
Product Description
| Packaging: | - |
| Type: | Fabric Over Foam |
| Shape: | Rectangle |
| Width: | 0.315 (8.00mm) |
| Length: | 4.000 (101.60mm) |
| Height: | 0.157 (4.00mm) |