ARV32A12
5S-ARV32A12
ARV32A12
RV COAXIAL SWITCH
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency - Lower: | DC |
| Frequency - Upper: | 26.5GHz |
| Isolation @ Frequency: | 50dB (min) @ 26.5GHz |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.8dB (max) @ 26.5GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SPDT |
| P1dB: | - |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 85??????C |
| Voltage - Supply: | 12V |