ARV23A12Q
5S-ARV23A12Q
ARV23A12Q
RV COAXIAL SWITCH
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency - Lower: | DC |
| Frequency - Upper: | 18GHz |
| Isolation @ Frequency: | 60dB (min) @ 18GHz |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.7dB (max) @ 18GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SPDT |
| P1dB: | - |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 85??????C |
| Voltage - Supply: | 12V |