ARV12A12
5S-ARV12A12
ARV12A12
RV COAX SW 8GHZ 12V
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency - Lower: | DC |
| Frequency - Upper: | 8GHz |
| Isolation @ Frequency: | 70dB (min) @ 8GHz |
| Insertion Loss @ Frequency: | 0.3dB (max) @ 8GHz |
| IIP3: | - |
| Topology: | Reflective |
| Circuit: | SPDT |
| P1dB: | - |
| Features: | - |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 85??????C |
| Voltage - Supply: | 12V |