Home All Products RF-IF and RFID RF AntennasLaird Technologies IAS WPD136M6C-001
WPD136M6C-001
5S-WPD136M6C-001
WPD136M6C-001
ANT MOBILE MULTIBAND VSWR 20
Product Description
Packaging:Bulk
Series:-
Frequency Group:VHF (f < 300 MHz)
Frequency (Center/Band):UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frequency Range:155MHz
Antenna Type:450MHz
Number of Bands:815MHz
VSWR:136MHz ~ 174MHz
Return Loss:380MHz ~ 520MHz
Gain:760MHz ~ 870MHz