VLQ69273W22N-518A
5S-VLQ69273W22N-518A
VLQ69273W22N-518A
ANTENNA DOME RPSMA SMA MALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 829MHz |
| Frequency Range: | 2.2GHz |
| Antenna Type: | 5.4GHz |
| Number of Bands: | 698MHz ~ 960MHz |
| VSWR: | 1.71GHz ~ 2.7GHz |
| Return Loss: | Dome |
| Gain: | 3 |
| Power - Max: | 2 |
| Features: | - |
| Termination: | 4.5dBi |
| Ingress Protection: | 50W |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Connector |
| Applications: | RP-SMA Male |
| Other: | SMA Male,IP67,Panel Mount,2.953 (75.00mm) |