VJ5301M433MXBSR
5S-VJ5301M433MXBSR
VJ5301M433MXBSR
RF ANTENNA
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 433MHz |
| Frequency Range: | 370MHz ~ 510MHz |
| Return Loss: | -3dB |
| Gain: | -5.7dBi |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.047 (1.20mm) |