VJ5301M400MXBSR
5S-VJ5301M400MXBSR
VJ5301M400MXBSR
RF ANTENNA
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 400MHz |
| Frequency Range: | 360MHz ~ 480MHz |
| Antenna Type: | Chip |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | - |
| Return Loss: | -3dB |
| Gain: | -8.7dBi |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Solder |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Height (Max): | 0.047 (1.20mm) |