VHP69273B22G-518A
5S-VHP69273B22G-518A
VHP69273B22G-518A
ANT MIMO WI-FI 5X -SMA MALE BK
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 829MHz |
| Frequency Range: | 1.575GHz |
| Antenna Type: | 2.2GHz |
| Number of Bands: | 2.5GHz |
| VSWR: | 5.4GHz |
| Return Loss: | 698MHz ~ 960MHz |
| Gain: | 1.572GHz ~ 1.578GHz |
| Power - Max: | 1.7GHz ~ 2.7GHz |
| Features: | 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Termination: | 4.9GHz ~ 5.9GHz |