TRAB821/18503P
5S-TRAB821/18503P
TRAB821/18503P
ATN PHANTOM DL-BAND 3DB-MEG NMO
| Series: | Phantom? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency Range: | 858MHz |
| Antenna Type: | 1.9GHz |
| Number of Bands: | 821MHz ~ 896MHz |
| VSWR: | 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Return Loss: | Dome |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | 2 |
| Features: | - |
| Termination: | 3dBi |
| Ingress Protection: | 100W |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Connector |
| Applications: | N Female |
| Other: | -,Panel Mount,2.300 (58.42mm),PCS |