TRAB806/17103
5S-TRAB806/17103
TRAB806/17103
ANT 3DB-MEG MULTI DCS/GSM/UMTS
| Series: | Phantom? |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 850MHz |
| Frequency Range: | 900MHz |
| Antenna Type: | 1.575GHz |
| Number of Bands: | 1.8GHz |
| VSWR: | 1.9GHz |
| Return Loss: | 2.1GHz |
| Gain: | 2.4GHz |
| Power - Max: | 806MHz ~ 960MHz |
| Features: | 1.575GHz |
| Termination: | 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Ingress Protection: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |