TRA9023-NP
5S-TRA9023-NP
TRA9023-NP
ANTENNA 3DB-MEG 902-928MHZ
| Series: | Phantom? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Dome |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 3dBi |
| Power - Max: | 100W |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | N Female |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Panel Mount |
| Applications: | 2.700 (68.58mm) |