TRA24/49003
5S-TRA24/49003
TRA24/49003
OMNI PH 2.4+4.9 GHZ 3DBI 60W WHT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Phantom? |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency Range: | 2.4GHz |
| Antenna Type: | 4.9GHz |
| Number of Bands: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| VSWR: | 4.9GHz ~ 5.85GHz |
| Return Loss: | Dome |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | 2 |
| Features: | 3 |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | 0.7dBi |
| Mounting Type: | 0.6dBi |
| Height (Max): | 100W |