TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
5S-TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
ANT PUCK RP-SMA MALE PANEL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | TANGO 23 |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 5.5GHz |
| Antenna Type: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Number of Bands: | 5.1GHz ~ 5.9GHz |
| VSWR: | Puck |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | 1.7 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 5dBi |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | RP-SMA Male |
| Applications: | - |
| Other: | Panel Mount,0.906 (23.00mm),Bluetooth,WLAN |