TANGO20A/3M/SMAM/S/RA/26
5S-TANGO20A/3M/SMAM/S/RA/26
TANGO20A/3M/SMAM/S/RA/26
| Packaging: | Bulk |
| Series: | TANGO 20A |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.592GHz |
| Frequency Range: | - |
| Antenna Type: | Puck |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 28dB |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | SMA Male |
| Mounting Type: | IP67 |
| Height (Max): | Panel Mount |
| Applications: | 0.571 (14.50mm) |