TANGO19/3M/SMAM/SMAM/S/S/20
5S-TANGO19/3M/SMAM/SMAM/S/S/20
TANGO19/3M/SMAM/SMAM/S/S/20
ANT PUCK SMA MALE PANEL MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | TANGO 19 |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency Range: | 850MHz |
| Antenna Type: | 900MHz |
| Number of Bands: | 1.575GHz |
| VSWR: | 1.8GHz |
| Return Loss: | 1.9GHz |