T1551AH-2.4/5.X-S
5S-T1551AH-2.4/5.X-S
T1551AH-2.4/5.X-S
2.4/5 GHZ ANTENNA
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency Range: | 2.4GHz |
| Antenna Type: | 5.5GHz |
| Number of Bands: | 2.4GHz ~ 2.48GHz |
| VSWR: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Return Loss: | Whip |
| Gain: | Tilt |
| Power - Max: | 1 |
| Features: | 2 |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | 5dBi |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector |
| Other: | RP-SMA Male,IP67,Connector Mount,8.035 (204.10mm) |