SRFL026-150
5S-SRFL026-150
SRFL026-150
ANTENNA CELLULAR CABLE 150MM MHF
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Mitis |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 748MHz |
| Frequency Range: | 892MHz |
| Antenna Type: | 1.94GHz |
| Number of Bands: | 2.35GHz |
| VSWR: | 2.6GHz |
| Return Loss: | 698MHz ~ 798MHz |
| Gain: | 824MHz ~ 960MHz |
| Power - Max: | 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Features: | 2.3GHz ~ 2.4GHz |
| Termination: | 2.5GHz ~ 2.69GHz |
| Ingress Protection: | Flat Patch |
| Mounting Type: | 5 |
| Height (Max): | 3.1 |
| Applications: | -10dB |
| Other: | 3.5dBi,-,-,Cable (150mm) - MHF |