SQ5153WP12NF
5S-SQ5153WP12NF
SQ5153WP12NF
ANT SQUINT WIDE BAND N FEM
| Series: | Squint? |
| Frequency Group: | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 5.5GHz |
| Frequency Range: | 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Antenna Type: | Panel |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 3dBi |
| Power - Max: | 5W |
| Features: | - |
| Termination: | Cable (305mm) - N Female |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Bracket Mount |
| Height (Max): | 0.750 (19.05mm) |