SLPT698/2170NMOHFW
5S-SLPT698/2170NMOHFW
SLPT698/2170NMOHFW
RF ANT BLADE 829MHZ 1.94GHZ NMO
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Shadow |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 829MHz |
| Frequency Range: | 1.94GHz |
| Antenna Type: | 698MHz ~ 960MHz |
| Number of Bands: | 1.71GHz ~ 2.7GHz |
| VSWR: | Blade |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | 2.2 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 4.9dBi |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | NMO |
| Applications: | IP67 |
| Other: | Base Mount,3.099 (78.71mm),LTE,WLAN |