SLPT698/2170NMOHF
5S-SLPT698/2170NMOHF
SLPT698/2170NMOHF
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL LTE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | Wide Band |
| Frequency (Center/Band): | 829MHz |
| Frequency Range: | 1.9GHz |
| Antenna Type: | 2.6GHz |
| Number of Bands: | 698MHz ~ 960MHz |
| VSWR: | 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Return Loss: | 2.4GHz ~ 2.7GHz |