SG101N-915
5S-SG101N-915
SG101N-915
ANTENNA OUTDR OMNIDIR 915MHZ STR
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |