S5158WBPX36NM
5S-S5158WBPX36NM
S5158WBPX36NM
ANT OMNIDIRECT WIDE 9DBI N MALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 5.5GHz |
| Frequency Range: | 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 9dBi |
| Features: | 10W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Cable (914mm) - N Male |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Bracket Mount |
| Applications: | 19.300 (490.22mm) |