S5153WBPX12NF
5S-S5153WBPX12NF
S5153WBPX12NF
ANT OMNIDIRECT WIDE 6DBI N FEM
| Series: | - |
| Frequency Group: | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 5.5GHz |
| Frequency Range: | 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 6dBi |
| Features: | 10W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Cable (305mm) - N Female |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Bracket Mount |
| Applications: | 11.500 (292.10mm) |