S5151290P12NF
5S-S5151290P12NF
S5151290P12NF
ANT SECTOR DIR 12DBI 90D 12NFEM
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | SHF (f > 4 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 5.5GHz |
| Frequency Range: | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Antenna Type: | Sector |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 12dBi |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Cable (305mm) - N Female |