S467AH-915S
5S-S467AH-915S
S467AH-915S
ANTENNA RUBBR DUCK 915MHZ RP-SMA
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Tilt |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 8.248 (209.50mm),-,, |