S467AH-915R
5S-S467AH-915R
S467AH-915R
ANT RUBR DUCK 915MHZ RP-SMA R/A
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Tilt |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 8.661 (220.00mm),-,, |