S463AH-915
5S-S463AH-915
S463AH-915
ANTENNA WHIP TILT RP-SMA MALE
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 6.929 (176.00mm),-,, |