S325TC-915
5S-S325TC-915
S325TC-915
ANTENNA RUBBR DUCK 915MHZ TNC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 0dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | TNC Male |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 2.764 (70.20mm),-,, |