S1858P12NF
5S-S1858P12NF
S1858P12NF
ANT 1850-1990MHZ 8DBI N FEMALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.9GHz |
| Frequency Range: | 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Antenna Type: | Panel |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 8dBi |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Cable (305mm) - N Female |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | 1.260 (32.00mm) |