S1717HVP12NF
5S-S1717HVP12NF
S1717HVP12NF
ANTENNA 1710-1880MHZ 7DBI N FML
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.8GHz |
| Frequency Range: | 1.71GHz ~ 1.88GHz |
| Antenna Type: | Ceramic Patch |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 1.5 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 6.5dBi |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Cable (305mm) - N Female |