QW150.425
5S-QW150.425
QW150.425
ANT WHIP 1/4W 150.425MHZ
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | VHF (f < 300 MHz) |
| Frequency (Center/Band): | 150MHz |