PU-BNC-433
5S-PU-BNC-433
PU-BNC-433
ANTENNA HELICAL 1/4WAVE 433MHZ
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 433MHz |
| Frequency Range: | - |
| Antenna Type: | Helical |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | - |
| Return Loss: | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | BNC |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Connector Mount |
| Applications: | 3.307 (84.00mm) |