PNS86506BC-183SMAM
5S-PNS86506BC-183SMAM
PNS86506BC-183SMAM
ANTENNA PANEL 867MHZ SMA MALE
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 867MHz |
| Frequency Range: | 865MHz ~ 868MHz |
| Antenna Type: | Panel |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 1.5 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 6dBi |
| Power - Max: | 10W |