PA451615-1575SA
5S-PA451615-1575SA
PA451615-1575SA
ANTENNA 1.615GHZ 45MM PATCH
Product Description
| Packaging: | Tray |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | 1.615GHz |
| Antenna Type: | 1.548GHz ~ 1.683GHz |
| Number of Bands: | Ceramic Patch |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 4dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Pin |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Surface Mount |
| Applications: | 0.350 (8.89mm) |