MK24-5-RTNC
5S-MK24-5-RTNC
MK24-5-RTNC
KIT MESH 5DBI 2.4GHZ DCE RTNC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |