MIKE11/2M/SMAM/S/S/17
5S-MIKE11/2M/SMAM/S/S/17
MIKE11/2M/SMAM/S/S/17
ANT MODULE SMA MALE ADHESIVE MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | MIKE 11 |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.575GHz |
| Frequency Range: | - |
| Antenna Type: | Module |
| Number of Bands: | 1 |
| VSWR: | 2 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | 28dB |
| Power - Max: | - |
| Features: | - |
| Termination: | Connector |
| Ingress Protection: | SMA Male |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Adhesive |
| Applications: | Magnetic |
| Other: | 0.669 (17.00mm),GLONASS,GPS, |