IN24-5RD-RTNC
5S-IN24-5RD-RTNC
IN24-5RD-RTNC
APXTENDER 5.5DBI 2.4GHZ RP TNC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Rubber Duck |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.485GHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Tilt |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.5 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 5.5dBi |
| Features: | 10W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | RP-TNC |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 8.071 (205.00mm),WLAN,, |