HCR8065M3NBN-001
5S-HCR8065M3NBN-001
HCR8065M3NBN-001
ANT ONMIDIR 2.1DB BLACK NMO MT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 850MHz |
| Frequency Range: | 900MHz |
| Antenna Type: | 806MHz ~ 960MHz |
| Number of Bands: | Whip |
| VSWR: | Straight |
| Return Loss: | 1 |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 2.2dBi |
| Termination: | 10W |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | NMO |
| Applications: | IP67 |
| Other: | Base Mount,3.280 (83.30mm),LTE, |