FG4905PL
5S-FG4905PL
FG4905PL
ANT WIRELESS UHF 490-500MHZ 100W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 495MHz |
| Frequency Range: | 490MHz ~ 500MHz |