EXC420BNX
5S-EXC420BNX
EXC420BNX
ANT TWO-WAY 420-450MHZ 1/4W BNX
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EXC |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 435MHz |
| Frequency Range: | 420MHz ~ 450MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.5 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | - |
| Features: | 50W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | BNX |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector Mount |
| Other: | 7.000 (177.80mm),Bluetooth,Wi-Fi, |