EXC400-999SFJ
5S-EXC400-999SFJ
EXC400-999SFJ
ANT TWO-WAY 400-999MHZ SFJ CONN
| Series: | EXC |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 699MHz |
| Frequency Range: | 400MHz ~ 999MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 1.5 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | - |
| Features: | 50W |