EXC1090BNX
5S-EXC1090BNX
EXC1090BNX
ANT DUCK 1090MHZ
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EXC |
| Frequency Group: | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 1.1GHz |