EXB418BN
5S-EXB418BN
EXB418BN
ANT TUF DUCK 418MHZ 1/4W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | EXB |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 418MHz |