ETRAB9023
5S-ETRAB9023
ETRAB9023
ANT OMNI PHE NMO 902-928MHZ
| Series: | Phantom Elite? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 915MHz |
| Frequency Range: | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 3dBi |
| Features: | 150W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | NMO |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Base Mount |
| Other: | 2.700 (68.58mm),-,, |