ETRAB821/18503P
5S-ETRAB821/18503P
ETRAB821/18503P
ANTENNA DUL-BAND 3DB-MEG
| Series: | Phantom Elite? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency Range: | 858MHz |
| Antenna Type: | 1.9GHz |
| Number of Bands: | 821MHz ~ 896MHz |
| VSWR: | 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Return Loss: | Whip |
| Gain: | Straight |
| Power - Max: | 2 |
| Features: | 2 |
| Termination: | -10dB |
| Ingress Protection: | 3dBi |
| Mounting Type: | 100W |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Connector |
| Other: | N Female,-,Panel Mount,2.700 (68.58mm) |