ETRAB4303
5S-ETRAB4303
ETRAB4303
ANT PHANTOM ELITE UHF 3DB NMO BK
| Series: | Phantom Elite? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 440MHz |
| Frequency Range: | 430MHz ~ 450MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 3dBi |
| Features: | 150W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | NMO |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Base Mount |
| Other: | 3.400 (86.36mm),-,, |