ETRA4500N
5S-ETRA4500N
ETRA4500N
OMNI PHE NMO 450-470MHZ
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | Phantom Elite? |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 460MHz |
| Frequency Range: | 450MHz ~ 470MHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 3dBi |
| Features: | 150W |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Connector |
| Mounting Type: | NMO |
| Height (Max): | - |
| Applications: | Base Mount |
| Other: | 3.400 (86.36mm),-,, |