DELTA12A/X/BNCM/S/S/17
5S-DELTA12A/X/BNCM/S/S/17
DELTA12A/X/BNCM/S/S/17
ANT WHIP BNC MALE CONNCT MNT
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | DELTA 12A |
| Frequency Group: | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 433MHz |
| Frequency Range: | 458MHz |
| Antenna Type: | - |
| Number of Bands: | Whip |
| VSWR: | Straight |
| Return Loss: | 2 |
| Gain: | 2 |
| Power - Max: | - |
| Features: | 3dBi |
| Termination: | 50W |
| Ingress Protection: | - |
| Mounting Type: | Connector |
| Height (Max): | BNC Male |
| Applications: | - |
| Other: | Connector Mount,5.118 (130.00mm),ISM, |