DC-ANT-24DT-25
5S-DC-ANT-24DT-25
DC-ANT-24DT-25
ANTENNA 2.4GHZ DESKTOP 2DBI 25PC
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | - |
| Frequency Group: | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) |
| Frequency (Center/Band): | 2.4GHz |
| Frequency Range: | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Antenna Type: | Whip |
| Number of Bands: | Straight |
| VSWR: | 1 |
| Return Loss: | - |
| Gain: | - |
| Power - Max: | 1.8dBi |
| Features: | - |
| Termination: | - |
| Ingress Protection: | Cable (500mm) - RP-SMA Male |
| Mounting Type: | - |
| Height (Max): | Magnetic |
| Applications: | 4.134 (105.00mm) |